Stel cookie voorkeur in

Team Het JongLeren

Jack van der Beek

Directeur

Aanwezig op ma-wo-do-vr

jack.vanderbeek@debasisfluvius.nl

026-3890410

Manon van Goinga

Intern begeleider

Aanwezig op ma-woe-vr

manon.vangoinga@debasisfluvius.nl

026-3890410

Priska Ketelaars

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op di-wo-do

priska.ketelaars@debasisfluvius.nl

026-3890410

Chantal Lijbers

Leerkracht groep 1-2 en 4

Aanwezig op ma-do-vr

chantal.lijbers@debasisfluvius.nl

026-3890410

Ans van Brakel

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op ma-di-wo-vr

ans.vanbrakel@debasisfluvius.nl

026-3890410

Thea Wittekoek

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op ma-di-do-vr

thea.wittekoek@debasisfluvius.nl

026-3890410

Anne Ponsen

Leerkracht groep 1-2 en plusleerkracht onderbouw en groep 3

Aanwezig op ma-wo-do-vr

anne.ponsen@debasisfluvius.nl

026-3890410

Hanneke Smits-Verlaan

Leerkracht groep 3, Atelierhouder Kunst/Wereld

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

hanneke.smits@debasisfluvius.nl

026-3890410

Elles Kiel

Leerkracht groep 3, Atelierhouder Taal

Aanwezig op ma-di-woe-do-vr

elles.kiel@debasisfluvius.nl

026-3890410

Saskia Lindeman

Leerkracht groep 4, Atelierhouder Rekenen

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

saskia.lindeman@debasisfluvius.nl

026-3890410

Ingrid Heikens

Leerkracht groep 4-5 en plusleerkracht middenbouw, Atelierhouder Wereld

Aanwezig op ma-di-wo

ingrid.heikens@debasisfluvius.nl

026-3890410

Tamara Powter

Leerkracht groep 4/5

aanwezig wo-do-vr

tamara.powter@debasisfluvius.nl

026-3890410

Sanne Lozekoot

Leerkracht groep 4/5 en 5, Atelierhouder drama/muziek en dans

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

sanne.lozekoot@debasisfluvius.nl

026-3890410

Kevin Bergervoet

Leerkracht groep 5, Kunstcoördinator

Aanwezig op wo-do-vr

kevin.bergervoet@debasisfluvius.nl

026-3890410

Daniëlle Rannenburg

Leerkracht groep 6, Atelierhouder Taal

Aanwezig op: ma-di-wo-do-vr

danielle.rannenburg@debasisfluvius.nl

026-3890410

Esther Hagen

Leerkracht groep 7, Atelierhouder kunstbeschouwing/tekenen

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

esther.hagen@debasisfluvius.nl

026-3890410

Karin Vink

Leerkracht groep 7, Atelierhouder Wetenschap en Techniek

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

karin.vink@debasisfluvius.nl

026-3890410

Majorie Metzke

Leerkracht groep 8, coördinator en Atelierhouder Wereld.

Aanwezig op ma-di-wo-do

majorie.metzke@debasisfluvius.nl

026-3890410

Jozien van Hunen

Leerkracht groep 8, Atelierhouder Wereld

Aanwezig op ma-di-vr

jozien.vanhunen@debasisfluvius.nl

026-3890410

Maarten Zwiers

Leerkracht groep 8, ICT-Coördinator, Atelierhouder Rekenen

Aanwezig op: ma-di-wo-do-vr

maarten.zwiers@debasisfluvius.nl

026-3890410

Fenneke Blankenstein

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Aanwezig op ma-do

fenneke.blankenstein@debasisfluvius.nl

026-3890410

Marre Janssen

RT/Ondersteuner

Aanwezig: ma-di

marre.janssen@debasisfluvius.nl

026-3890410

Herma de Boo

Onderwijsassistent

Aanwezig op ma-di-wo-do

herma.deboo@debasisfluvius.nl

026-3890410

Wolter Rensink

Administratief medewerker

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

wolter.rensink@debasisfluvius.nl

026-3890410

Patricia van Kuijk

Administratief medewerkster

Aanwezig op ma + do

patricia.vankuijk@debasisfluvius.nl

026-3890410