Stel cookie voorkeur in

Team Het JongLeren

Jack van der Beek

Directeur

Aanwezig op ma-di-wo-vr

jack.vanderbeek@debasisfluvius.nl

026-3890410

Manon van Goinga

Intern begeleider

Aanwezig op ma-di-wo-do

manon.vangoinga@debasisfluvius.nl

026-3890410

Priska Ketelaars

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op di-wo-do

priska.ketelaars@debasisfluvius.nl

026-3890410

Ans van Brakel

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op ma-di-wo-vr

ans.vanbrakel@debasisfluvius.nl

026-3890410

Daniëlle Rannenburg

Leerkracht groep 1/2

Aanwezig op: ma-di-wo-do-vr

danielle.rannenburg@debasisfluvius.nl

026-3890410

Thea Wittekoek

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op ma-di-do-vr

thea.wittekoek@debasisfluvius.nl

026-3890410

Anne Ponsen

Leerkracht groep 1-2

Aanwezig op ma-wo-do-vr

anne.ponsen@debasisfluvius.nl

026-3890410

Hanneke Smits-Verlaan

Leerkracht groep 3

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

hanneke.smits@debasisfluvius.nl

026-3890410

Tamara Powter

Leerkracht groep 3/4

aanwezig ma-di-woe-do-do-vrij

tamara.powter@debasisfluvius.nl

026-3890410

Saskia Lindeman

Leerkracht groep 4

Aanwezig op ma-di-do

saskia.lindeman@debasisfluvius.nl

026-3890410

Ingrid Heikens

Leerkracht groep 5

Aanwezig op ma-di-wo

ingrid.heikens@debasisfluvius.nl

026-3890410

Chantal Lijbers

Leerkracht groep 5

Aanwezig op do-vr

chantal.lijbers@debasisfluvius.nl

026-3890410

Jozien van Hunen

Leerkracht groep 6

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

jozien.vanhunen@debasisfluvius.nl

026-3890410

Kevin Bergervoet

Leerkracht groep 6

Aanwezig op wo-do-vr

kevin.bergervoet@debasisfluvius.nl

026-3890410

Majorie Metzke

Leerkracht groep 6 en coördinator

Aanwezig op ma-di-wo-do

majorie.metzke@debasisfluvius.nl

026-3890410

Esther Hagen

Leerkracht groep 7

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

esther.hagen@debasisfluvius.nl

026-3890410

Karin Vink

Leerkracht groep 7/8

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

karin.vink@debasisfluvius.nl

026-3890410

Maarten Zwiers

Leerkracht groep 8, ICT-Coordinator

Aanwezig op: ma-di-wo-do-vr

maarten.zwiers@debasisfluvius.nl

026-3890410

Elles Kiel

Plusleerkracht

Aanwezig op ma-di-woe

elles.kiel@debasisfluvius.nl

026-3890410

Fenneke Blankenstein

Vakleerkracht bewegingsonderwijs

Aanwezig op ma-do

fenneke.blankenstein@debasisfluvius.nl

026-3890410

Herma de Boo

Onderwijsassistent

Aanwezig op ma-di-do-vr tot 12.00u

herma.deboo@debasisfluvius.nl

026-3890410

Wolter Rensink

Administratief medewerker

Aanwezig op ma-di-wo-do-vr

wolter.rensink@debasisfluvius.nl

026-3890410

Patricia van Kuijk

Administratief medewerkster

Aanwezig op ma + do

patricia.vankuijk@debasisfluvius.nl

026-3890410